WEBER-MLÝN.cz ESHOP WEBER-MLÝN.cz

NEJLEPŠÍ KRMIVO PRO PSY A KOČKY (ORIJEN)


Nejlepší krmivo pro psy a kočky má značku ORIJEN!

Hledáte-li nejlepší krmivo pro psy a kočky, jste na správné adrese. Značka ORIJEN nabízí biologicky vhodné krmivo z čerstvých surovin. Nejlepší krmivo pro psy a kočky můžeme garantovat i proto, že nezávislý kanadský výrobce Champion Petfoods není nadnárodní společností, která pouze prodává, ale sama své vlastní krmivo vyrábí.

Nejlepší krmivo pro psy a kočky bere ohled na přirozenost zvířete. Zdraví prospěšné látky tvoří nejlepší krmivo pro psy a kočky.

Nejlepší krmivo pro psy a kočky vychází z filozofie biologicky vhodného krmiva, z čehož vyplynula zcela nová třída krmiv vytvořených podle jejich přirozené adaptace na příjem masité potravy bohaté na proteiny. Firma Champion je oceňovaný, nezávislý výrobce krmiv s jedinečným zaměřením na tradici a kvalitu již po více než čtvrtstoletí. Nejlepší krmivo pro psy a kočky musí být plné zdraví prospěšných látek – a my víme jak na to.

Nenakupujeme ve velkém, sami nejlepší krmivo pro psy a kočky vyrábíme!

Naše filozofie při výrobě nejlepšího krmiva pro psy a kočky je prostá. Nenakupujeme ve velkém vyráběné komoditní suroviny, ale zaměřujeme se na místní suroviny, které jsou prokazatelně dodávány do našich dveří čerstvé, tudíž nejsou nikdy mražené, neobsahují konzervanty, a tudíž dbají na zdraví čtyřnohých miláčků. Veškeré naše nejlepší krmivo pro psy a kočky vyrábíme sami!

Nejlepší krmivo pro psy a kočky v oceňovaných kuchyních

Nejlepší krmivo pro psy a kočky se vyrábí exkluzivně v našich oceňovaných kuchyních - v kanadské Albertě. ORIJEN zaručuje, že udrží vaše čtyřnohé miláčky šťastné, zdravé a silné. Stačí si na našich stránkách přečíst, jaké složení má naše nejlepší krmivo pro psy a kočky, a budete nadšeni.

Nejlepší krmivo pro psy a kočky (ORIJEN)

Nová třída krmiv - to je nejlepší krmivo pro psy a kočky

Nejlepší krmivo pro psy a kočky ORIJEN reprezentuje novou třídu krmiv, která napodobuje vysoký a rozmanitý obsah čerstvého a celého masa, jež jsou psi a kočky přirozeně vyvinuti jíst. Naopak vylučuje nevhodné suroviny! Tři produktové řady nejlepších krmiv pro psa a kočky ORIJEN jsou vytvořeny dle Biologicky vhodných norem.

Co musí mít nejlepší krmivo pro psy a kočky? Všechny požadavky nejlepší krmivo pro psy ORIJEN splňuje!

Co musí především takové nejlepší krmivo pro psy a kočky splňovat? Musí zaručit, že se vyrovná výživovým potřebám dnešních psů a koček a udrží vašeho čtyřnohého mazlíčka zdravého, šťastného a silného. Přesně takové je nejlepší krmivo pro psy a kočky ORIJEN.

Nejlepší krmivo pro psy a kočky: pět pravidel přírody

Nejlepší krmivo pro psy a kočky ORIJEN zachovává pět pravidel přírody. Jsou to: vysoký obsah masa, bezkonkurenční rozmanitost čerstvých mas, bohatý obsah proteinů a omezené množství sacharidů, celé ovoce a zelenina a v neposlední řadě čerstvé místní suroviny. Právě to vše je znakem našeho nejlepšího krmiva pro psy a kočky.


Nejlepší krmivo pro psy a kočky (ACANA) | Nejlepší krmivo pro psy a kočky (ORIJEN) | Konzervy Prince pro psy a kočky
Biologicky vhodné granule pro psy a kočky | Hrudkovací a silikátové stelivo pro kočky | Papillon hračky, pelechy
WEBER-MLYN.cz - Výhradní dovozce krmiv značky Acana a Orijen. | Code and design by BlackWEB